Rozwój. Edukacja. Outdoor.

ZIMOWISKO DANCE&FUN


Termin: 09.02.2020 14:00 /niedziela/ – 15.02.2020 13:30 /sobota /
Dla dzieci w wieku: 10-12 lat
Maksymalnie 12 osób w grupie. 

Prowadzący warsztaty: Irmina Łachacz - -Absolwentka AWF, Szkół Artystycznych TOP-ART o specjalności Taniec, WSH na kierunku pedagogika tańca, Instruktor ZHP, tańca sportowego, aerobiku, gimnastyki i akrobatyki, pływania, Ukończyła kurs TOT Outdoor Education w Rumunii, Lider Wiejski Pomorza Zachodniego 2013, Instruktor ZUMBA FITNESS i ZUMBA KIDS i KIDS JR., Instruktor Salsation, Animator Czasu Wolnego. Wieloletni wychowawca SAW Frajda.

CENA: 1255zł 

Zniżka 55zł dla stałych klientów

Zimowisko Taneczne Dance&Fun to aktywne warsztaty taneczne. Poruszą całe ciało i duszę. Program łączący szalone i energetyczne zajęcia rytmiczne, taneczne i gimnastyczne. Sprawdź się i zobacz czy taniec to jest właśnie TO !

Nie musisz mieć doświadczenia tanecznego. Instruktor dostosuje program do wszystkich uczestników.

W programie: zapoznanie i zgłębienie technik tańca nowoczesnego (funky, dance, hip-hop i inne), ZUMBA, zwiększenie świadomości własnego ciała , ogólnej sprawności i kondycji fizycznej, doskonalenie swoich umiejętności tanecznych, tworzenie własnych choreografii pobudzających tym samym kreatywne myślenie i umiejętność pracy w grupie, kształtowanie poczucia rytmu, kreatywna zabawa z ruchem i ciałem, integracja.

CENA: 1255zł

Zniżka 55zł dla stałych klientów


Formularz zgłoszeniowy na Zimowisko 2020

Skontaktuj się z nami

 Wspólne dla wszystkich grup:

- korzystanie ze świeżego wiejskiego powietrza – gry, zabawy, spacery,

- ognisko, dyskoteka, wieczory filmowe,

- czytanie bajek i pieczenie ciast,

- pamiątkowe zdjęcia z zimowiska.

UWAGA!!!

INFORMACJE OGÓLNE, DLA WSZYSTKICH GRUP WIEKOWYCH:

Pobyt rozpoczynamy w niedzielę 09.02.20 od godziny 14:00 (zaczynamy obiadem), a kończymy w sobotę 15.02.20 o godzinie 13:30 (po obiedzie). Dzieci można odbierać do godziny 15:00. W tym czasie dzieci są pod naszą opieką.

Telefony komórkowe są całkowicie zbyteczne, szczególnie dla młodszych dzieci.

Oto kilka argumentów, które według naszego doświadczenia przemawiają za pozostawieniem telefonu komórkowego w domu:

Nie mamy tutaj dobrego zasięgu w żadnej sieci. Telefony zabierają dziecku uwagę i czas jaki mogą poświęcić na zabawę, mogą ulec uszkodzeniu, trzeba pamiętać aby je ładować, wywołują panikę u rodziców, kiedy dziecko zajęte zabawą nie odbiera telefonu.

Dla rodziców dostępne są dwa numery telefonów, pod które zawsze można zadzwonić, zasięgnąć szczegółowej informacji lub poprosić dziecko do telefonu ( domowy- stacjonarny: 91 4188 371 oraz do komórkowy- czasem poza zasięgiem, zawsze oddzwania- 503 967 508).

Prosimy nie dzwonić po godz.19:00. Dzieci po całym dniu atrakcji są zmęczone i wieczorem szczególnie potrzebują naszej uwagi.

W razie sytuacji trudnych i wyjątkowych pozostajemy zawsze w kontakcie z Rodzicem.

DOJAZD:

Możliwy dojazd linią Emilbus pod opieką naszego wychowawcy. Koszt dodatkowy 13zł/os w jedną stronę.

Godzina zostanie ustalona po ustaleniu osób chętnych do skorzystania z transportu.