Rozwój. Edukacja. Outdoor.

Polecamy

Zapraszamy do skorzystania z oferty zaprzyjaźnionego Biura Podróży PELIKAN ze Szczecina…

Fantastyczne wyjazdy ze Szczecina godne polecenia!

LATARNIK nad Zalewem Szczecińskim zaprasza Państwa na wypoczynek w miejscowości KOPICE. Odnajdą tutaj Państwo chwile spokoju od zgiełku miejskiego w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Szczecińskiego oraz otoczeniu lasu i zieleni, w zacisznym i kameralnym miejscu co pozwoli wspaniale wypocząć. Każdy poranek zaczyna się delikatnym ptasim „trele morele”.

Kontakt e-mail: biuro@latarnik-kopice.pl , Tel: +48 693 150 085 lub + 48 693 060 712

Misja LoveLASów to pomóc każdemu odnaleźć swoje miejsce w przyrodzie. To zabranie do lasu małych i dużych, dziewczynek i chłopców, uczniów i nauczycieli, dzieci i rodziców. Wszystko po to by każdego zarazić "zielona zarazą", nauczyć szukania i odnajdowania, słuchania, widzenia, wąchania i smakowania lasu. To miejsce do nauki lepsze niż sala lekcyjna i miejsce do lepszej zabawy niż plac zabaw.

Realizuję tę misję poprzez organizowanie szkoleń z zakresu leśnej edukacji dla dorosłych (mało teorii dużo praktyki), poprzez zabieranie na zielone zajęcia grupy przedszkolaków i klasy szkolne w ramach akcji "lasy zamiast klasy"  oraz poprzez organizowanie urodzin w lesie dla dzieci.
Marta Król