Rozwój. Edukacja. Outdoor.

ZIMOWISKO TEATRALNE

Termin: 30.01.2022 14:00 /niedziela/ –05.02.2022 13:30 /sobota/
Dla dzieci w wieku: 11-14 lat
Maksymalnie 10 osób w grupie.
Prowadzący: 

Joanna Olejniczak:

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończyła kulturoznawstwo o specjalizacji Edukacja Teatralna. Aktorka, performerka, artystka, animatorka kultury i zabaw, instruktorka wspinaczki. Uczestniczka wielu kursów i warsztatów. Między innymi Ukończyła Akademię Teatru Alternatywnego, edukacyjny projekt ministerialny Teatr Sztuka Społeczna, Otwarty Uniwersytet Poszukiwań. Przez 10 lat aktorka i działaczka offowego Teatru Abanoia. Należy do Zachodnipomorskiej Offensywy Teatralnej. Dziś freelancerka, współpracuje z różnymi grupami i instytucjami: Dom Kultury Klub Skolwin, Teatr Kana, 13 Muz, Fundacja Nurt, Młyn 3D, Teatr Imponderabilia, Teatr Ruchu Spoina, Kamil Żongler. Gra bajki dla najmłodszych w agencji artystycznej ProMusica, tworzy autorskie spekrakle dla dzieci i dorosłych. Interesuje ją Teatr Społeczny, terapeutyczny. W ostatnim czasie szuka drogi jak dotrzeć do wewnętrznej harmonii.

Oferta skierowana do młodzieży zainteresowanej odkrywaniem teatralnych form wyrażania siebie, swojej ekspresji, osób z temperamentem, ciekawych nowych przeżyć, interesujących się teatrem w szerokim ujęciu. Nie byłoby w tym “frajdy” gdyby główny cel, oprócz samego procesu twórczego, był inny niż dobra zabawa i frajdowa energia, zdobycie nowych doświadczeń i umiejętności, mnóstwo ciekawych wyzwań i niesamowitych wrażeń.

Będziemy poszukiwać inspiracji w takich formach jak teatr, teatr cieni, performens oraz ruch, ale przede wszystkim będzie to twórcza praca , którą przedstawimy na zakończenie zimowiska.

W programie :
Ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne
Ćwiczenia rozbudzające wyobraźnię
Wyrażanie emocji i uczuć gestem, mimiką, słowem, ruchem
Tworzenie scenek
Tworzenie scenariusza do spektaklu
a także
przygotowanie strojów i scenografii
odgrywanie ról
praca nad dykcją
zabawy teatralne

Cena: 1390 zł/os
Zniżka 55zł dla stałych klientów


Formularz zgłoszeniowy na Zimowisko 2022

Skontaktuj się z nami

Wspólne dla wszystkich grup:

- korzystanie ze świeżego wiejskiego powietrza – gry, zabawy, spacery,

- ognisko, dyskoteka, wieczory filmowe,

- czytanie bajek

-kulinarne wypieki

- pamiątkowe zdjęcia z zimowiska.

 

UWAGA!!!

INFORMACJE OGÓLNE, DLA WSZYSTKICH GRUP WIEKOWYCH:

Pobyt rozpoczynamy w niedzielę 30.01.2022 od godziny 14:00 (zaczynamy obiadem), a kończymy w sobotę 05.02.2022 o godzinie 13:30 (po obiedzie). Dzieci można odbierać do godziny 15:00. W tym czasie dzieci są pod opieką wychowawców/opiekunów.

Telefony komórkowe są całkowicie zbyteczne, szczególnie dla młodszych dzieci.

Oto kilka argumentów, które według naszego doświadczenia przemawiają za pozostawieniem telefonu komórkowego w domu:

Nie mamy tutaj dobrego zasięgu w żadnej sieci. Telefony zabierają dziecku uwagę i czas jaki mogą poświęcić na zabawę, mogą ulec uszkodzeniu, trzeba pamiętać aby je ładować, wywołują panikę u rodziców, kiedy dziecko zajęte zabawą nie odbiera telefonu.

Dla rodziców dostępne są dwa numery telefonów, pod które zawsze można zadzwonić, zasięgnąć szczegółowej informacji lub poprosić dziecko do telefonu stacjonarny: (91) 4188 371 oraz komórkowy do kierownika zimowiska : +48 537-473-047

Prosimy nie dzwonić po godz.19:00. Dzieci po całym dniu atrakcji są zmęczone i wieczorem szczególnie potrzebują naszej uwagi.

W razie sytuacji trudnych i wyjątkowych pozostajemy zawsze w kontakcie z Rodzicem.

DOJAZD: własny

REALIZUJEMY BON TURYSTYCZNY