Rozwój. Edukacja. Outdoor.

Zimowisko "Mały Stolarz"

Termin:  30.01.2022 14:00 /niedziela/ –05.02.2022 13:30 /sobota/
Dla dzieci w wieku: 10-12 lat
Maksymalnie 10osób w grupie.

Prowadzący warsztaty: Kajtek Montygierd-Łoyba - Absolutorium na Uniwersytecie Zielonogórskim kierunek malarstwo i specjalizacja fotografia, studiuje pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną. Uwielbia majsterkować i pracować głównie w drewnie. To niezwykły materiał, który dzięki swojej organiczności przybliża do natury. Jego zapach i faktura doskonale komponuje się w każdym domu. Uważa , że z drewna można wyczarować wszystko czego dusza zapragnie. Na co dzień prowadzi warsztaty fotograficzne alternatywnymi metodami. Pasjonat podróży i przygody. Wieloletni wychowawca SAW Frajda.

CENA: 1490zł

Zniżka 55zł dla stałych klientów

Zimowisko Mały Stolarz - warsztaty dla tych, którzy lubią majsterkować. Stolarz jak wiadomo pracuje głównie w drewnie, a jego uwaga skupia się na ucinaniu, przybijaniu, skręcaniu i sklejaniu. Odkryjemy więc wspólnie, jakie tajemnice skrywają w sobie różne gatunki drewna. Dowiemy się również, do czego służy śrubokręt i jakie mamy jego rodzaje. Poprzez proste prace stolarskie poznajemy narzędzia do wykonania projektów w drewnie. Nauczymy się mierzyć kąty, ciąć, wbijać gwoździe i kręcić śruby. Przekonamy się jak prosto jest stworzyć własnoręcznie ramki, latawce, lampiony, pudełka na skarby czy inne przedmioty codziennego użytku. Wszystko po to aby móc tworzyć zabawki dla siebie lub prezenty dla najbliższych.Wspieramy inicjatywę dzieci i ich kreatywność. Pomagamy przełożyć pomysły na wyroby z drewna, papieru czy innych materiałów.

Nabyte umiejętności na pewno przydadzą się w życiu codziennym. Proponujemy sprawdzenie się i spróbowanie swoich sił i umiejętności technicznych. A może z tego urodzi się kiedyś wspaniała pasja?

U nas nie ma ocen i krytyki. Program zajęć dostosowujemy do zainteresowań i możliwości uczestników danej grupy. Zależy nam aby każdy z uczestników mógł odnaleźć się w samodzielnej pracy, zrealizował się twórczo oraz mógł odkryć drzemiący w sobie talent oraz potencjał.

CENA: 1490zł

Zniżka 55zł dla stałych klientówFormularz zgłoszeniowy na Zimowisko 2022

Skontaktuj się z nami

Wspólne dla wszystkich grup:

- korzystanie ze świeżego wiejskiego powietrza – gry, zabawy, spacery,

- ognisko, dyskoteka, wieczory filmowe,

- czytanie bajek

-kulinarne wypieki

- pamiątkowe zdjęcia z zimowiska

UWAGA!!!

INFORMACJE OGÓLNE, DLA WSZYSTKICH GRUP WIEKOWYCH:

Pobyt rozpoczynamy w niedzielę 30.01.2022 od godziny 14:00 (zaczynamy obiadem), a kończymy w sobotę 05.02.2022 o godzinie 13:30 (po obiedzie). Dzieci można odbierać do godziny 15:00. W tym czasie dzieci są pod opieką wychowawców/opiekunów.

Telefony komórkowe są całkowicie zbyteczne, szczególnie dla młodszych dzieci.

Oto kilka argumentów, które według naszego doświadczenia przemawiają za pozostawieniem telefonu komórkowego w domu:

Nie mamy tutaj dobrego zasięgu w żadnej sieci. Telefony zabierają dziecku uwagę i czas jaki mogą poświęcić na zabawę, mogą ulec uszkodzeniu, trzeba pamiętać aby je ładować, wywołują panikę u rodziców, kiedy dziecko zajęte zabawą nie odbiera telefonu.

Dla rodziców dostępne są dwa numery telefonów, pod które zawsze można zadzwonić, zasięgnąć szczegółowej informacji lub poprosić dziecko do telefonu stacjonarny: (91) 4188 371 oraz komórkowy do kierownika zimowiska : +48 537-473-047

Prosimy nie dzwonić po godz.19:00. Dzieci po całym dniu atrakcji są zmęczone i wieczorem szczególnie potrzebują naszej uwagi.

W razie sytuacji trudnych i wyjątkowych pozostajemy zawsze w kontakcie z Rodzicem.

DOJAZD: własny

REALIZUJEMY BON TURYSTYCZNY