Rozwój. Edukacja. Outdoor.

ECO Frajdzik


Termin: 09.02.2020 14:00 /niedziela/ –15.02.2020 13:30 /sobota/
Dla dzieci w wieku: 7-9 lat
Maksymalnie 12 osób w grupie.

CENA: 1245zł

Zniżka 55zł dla stałych klientów

Polecane szczególnie dla dzieci, które po raz pierwszy jadą na samodzielny wyjazd bez rodziców. 

To aktywne i pełne wrażeń dni specjalnie dla najmłodszych. Zamieniając się w Podróżników , Leśników, Ornitologów dzieci dowiadują się każdego dnia wiele o otaczającym nas realnym świecie przyrody. 

Dzieci poznają rodzaje drzew w lesie, a także ptactwa i zwierząt mieszkających w naszej okolicy. Jak wygląda Obszar NATURA 2000 w zimie i dlaczego należy go chronić? W trakcie pobytu na zimowisku codziennie spędzamy czas na dworze odkrywając ciekawe zakątki otaczającej nas natury. Poprzez zabawę i małe projekty poruszamy zagadnienia dbania o środowisko. 

Poza tym przy pracy z dziećmi poświęcamy uwagę na samodzielność, uważność na otaczający nas świat i ruch na świeżym powietrzu. Mądrze dokarmiamy zwierzęta w lesie, uczymy się rozpoznawania śladów i odgłosów zwierząt.

CENA: 1245zł

Zniżka 55zł dla stałych klientów

LoveLASy

Dla wszystkich Eco Frajdzików w czasie trwania zimowiska odbędą się warsztaty edukacji leśnej prowadzone przez Martę Król z LoveLASów, czyli fantastyczna podróż do relacji z grupą i naturą, z wykorzystaniem elementów eko-pedagogiki, edukacji typu outdoor i aktywnych form spędzana wolnego czasu. 

Warsztaty te to wielozmysłowe spotkanie z przyrodą, wspaniały czas poświęcony na nawiązanie bliskich relacji z naturą i grupą. Wyjście dostosowane do wieku i potrzeb uczestników, możliwe zorganizowanie wyprawy tematycznej np. wyprawa liściowa, grzybowa, itp 

prev next

Formularz zgłoszeniowy na Zimowisko 2020

Skontaktuj się z nami

 

Wspólne dla wszystkich grup:

- korzystanie ze świeżego wiejskiego powietrza – gry, zabawy, spacery,

- ognisko, dyskoteka, wieczory filmowe,

- czytanie bajek i pieczenie ciast,

- pamiątkowe zdjęcia z zimowiska.

UWAGA!!!

INFORMACJE OGÓLNE, DLA WSZYSTKICH GRUP WIEKOWYCH:

Pobyt rozpoczynamy w niedzielę 09.02.20 od godziny 14:00 (zaczynamy obiadem), a kończymy w sobotę 15.02.20 o godzinie 13:30 (po obiedzie). Dzieci można odbierać do godziny 15:00. W tym czasie dzieci są pod naszą opieką.

Telefony komórkowe są całkowicie zbyteczne, szczególnie dla młodszych dzieci.

Oto kilka argumentów, które według naszego doświadczenia przemawiają za pozostawieniem telefonu komórkowego w domu:

Nie mamy tutaj dobrego zasięgu w żadnej sieci. Telefony zabierają dziecku uwagę i czas jaki mogą poświęcić na zabawę, mogą ulec uszkodzeniu, trzeba pamiętać aby je ładować, wywołują panikę u rodziców, kiedy dziecko zajęte zabawą nie odbiera telefonu.

Dla rodziców dostępne są dwa numery telefonów, pod które zawsze można zadzwonić, zasięgnąć szczegółowej informacji lub poprosić dziecko do telefonu ( domowy- stacjonarny: 91 4188 371 oraz do komórkowy- czasem poza zasięgiem, zawsze oddzwania- 503 967 508).

Prosimy nie dzwonić po godz.19:00. Dzieci po całym dniu atrakcji są zmęczone i wieczorem szczególnie potrzebują naszej uwagi.

W razie sytuacji trudnych i wyjątkowych pozostajemy zawsze w kontakcie z Rodzicem.

DOJAZD:

Możliwy dojazd linią Emilbus pod opieką naszego wychowawcy. Koszt dodatkowy 13zł/os w jedną stronę.

Godzina zostanie ustalona po ustaleniu osób chętnych do skorzystania z transportu.