Rozwój. Edukacja. Outdoor.

DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE FORMULARZA!

Drogi Rodzicu,
właśnie zapisałeś swoje Dziecko na najlepsze zimowisko pod słońcem! Ze śniegiem (oby!), słońcem (na pewno!), super kadrą, grami, zabawami, i wszystkimi zimowymi przygodami. Dziękujemy za zaufanie i wybranie nas spośród setek organizatorów.

Nie korzystamy z auto-odpowiedzi. Każde Dziecko traktujemy indywidualnie, i na każde zgłoszenie odpowiadamy ręcznie- dlatego czasem trwa to nawet do 48h. Prosimy o chwilę oczekiwania- na podany w formularzu e-mail prześlemy potwierdzenie rezerwacji miejsca i dalsze kroki.

Dziękujemy za wyrozumiałość :)

Pozdrawiamy,
Zespół Frajdy


Zniżki 

- dla stałych klientów: 60zł
- dla rodzeństwa: 80zł
- dla trójki dzieci: 100zł


UWAGA!!!

INFORMACJE OGÓLNE, DLA WSZYSTKICH GRUP WIEKOWYCH:

Pobyt rozpoczynamy w sobotę 13.01.2024 od godziny 14:00 (zaczynamy obiadem), a kończymy w sobotę 20.01.2024 o godzinie 13:30 (po obiedzie). Dzieci można odbierać do godziny 15:00. W tym czasie dzieci są pod opieką wychowawców.

Telefony komórkowe są całkowicie zbyteczne, szczególnie dla młodszych dzieci.

Oto kilka argumentów, które według naszego doświadczenia przemawiają za pozostawieniem telefonu komórkowego w domu:

Nie mamy tutaj dobrego zasięgu w żadnej sieci. Telefony zabierają dziecku uwagę i czas jaki mogą poświęcić na zabawę, mogą ulec uszkodzeniu, trzeba pamiętać aby je ładować, wywołują panikę u rodziców, kiedy dziecko zajęte zabawą nie odbiera telefonu.

Dla rodziców dostępne są dwa numery telefonów, pod które zawsze można zadzwonić, zasięgnąć szczegółowej informacji lub poprosić dziecko do telefonu stacjonarny: (91) 4188 371 oraz komórkowy do kierownika zimowiska : +48 503 967 508

Prosimy nie dzwonić po godz.19:00. Dzieci po całym dniu atrakcji są zmęczone i wieczorem szczególnie potrzebują naszej uwagi.

W razie sytuacji trudnych i wyjątkowych pozostajemy zawsze w kontakcie z Rodzicem.

DOJAZD: własny