Rozwój. Edukacja. Outdoor.

Oferta dla szkół

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą dla szkół. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, które z pewnością trafią w gusta nawet najbardziej wymagających Młodych Ludzi.

PRZYJEDŹ ZE SWOJĄ KLASĄ NA TRZYDNIOWY POBYT Z DWOMA NOCLEGAMI

Zgłoszenia na zielone szkoły przyjmujemy poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej, telefonicznie lub mailowo.

tel.: 503-967-508

mail: frajda@frajda.com.pl

PAKIET Z DWOMA NOCLEGAMI

CENA: 275zł/os 
Cena obejmuje:

  • dwa noclegi
  • pełne wyżywienie: (śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu, obiad dwudaniowy)
  • dyskoteka
  • karaoke
  • ognisko z kiełbaskami
  • dwie dowolne atrakcje do wyboru z listy poniżej
  • korzystanie z drobnego sprzętu sportowego
  • korzystanie z salki do ćwiczeń lub salki lekcyjnej

 *  Przy pobytach z dwoma noclegami zapewniamy 2 miejsca bezpłatne /dot. uczniów z jednej klasy/ znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej i/lub rodzinnej – po przedstawieniu zaświadczenia od Dyrekcji Szkoły lub Pedagoga.

* Opiekunowie 1 na 10 osób bezpłatnie


Pobyt rozpoczyna się obiadem pierwszego dnia i kończy śniadaniem ostatniego dnia pobytu. Wykwaterowanie z pokoi następuje do godz. 10:00. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość pozostania dłużej na terenie Ośrodka w ostatni dzień i wykupienia dodatkowo obiadu (pełen obiad dwudaniowy 25 zł/os lub posiłek jednodaniowy ( zupa 8zł/os, drugie danie 17 zł/os.)

Skontaktuj się z nami

Cennik atrakcji:

·       ścianka wspinaczkowa 15zł/os

·       wspinaczka na skrzynki 15zł/os

·       gry integracyjne 15zł/os

·       wspólne robienie pizzy 12zł/os

·       kajaki 15zł/os

·       ognisko z kiełbaskami 12zł/os

·       podchody 12 zł/os

·       dyskoteka 10zł/os

·       karaoke 10zł/os

·       zabawy z chustą KLANZA 12 zł/os

·       wycieczka katamaranem 15zł/os

·       budowanie szałasów 12zł/os

·       wycieczka rowerowa 15zł/os

·       teambuilding /zajęcia dotyczą klas od VI wzwyż/ 17zł/os
*przy zajęciach teambuildingowych nauczyciel pełni funkcję obserwatora

Wszystkie zajęcia specjalistyczne prowadzone są przez naszych instruktorów.

Podczas zajęć dzieci przebywają pod opieką wychowawcy, opiekuna klasy i osoby prowadzącej zajęcia!


NOWA ATRAKCJA!
INTERAKTYWNA ZABAWA DLA DUŻYCH I MAŁYCH

Marzy Wam się wesoła przygoda ? Jesteście gotowi na ciekawe wyzwania, szalona zabawę, porywający rejs w poszukiwaniu przygód i skarbu piratów?

O SPEKTAKLU

*SKARBY MORZA 15zł/os

Skarby Morza to interaktywna bajka dla dzieci, gdzie czynny udział bierze widz. Opowieść, która dzieje się tu i teraz, w której największym skarbem jest wspólna przygoda, doświadczenie oraz zdobyta wiedza.

Zapraszamy na pokład podwodnego statku, gdzie ster przejmie MAJTKA OWA DOBOROWA WYPRAWA. Majtka wyprawa zabierze dzieci na przygodę, gdzie wspólnie będą szukać ukrytego pod wodą skarbu. Po drodze będą mieli do wykonania zadania, razem poznają morskie stworzenia i odkryją tajemnice morza. Nie obędzie się bez tańców i śpiewów.

 

Czas trwania: około godziny
Koszt: 15zł/osobę

Zabawy z płachtą- zabawy integracyjne na wesoło z wykorzystaniem dużej KLANZOWEJ kolorowej chusty;

· Zabawy integracyjne- gry i zabawy na wesoło o dużej ilości energii i uśmiechu. Pakiet gier integracyjnych przeznaczony jest dla całej klasy. Zajęcia mają na celu zintegrowanie grupy, a przede wszystkim dobra zabawa dla wszystkich. Zajęcia są elementem edukacji nieformalnej typu outdoor;

 · Ścianka wspinaczkowa- zajęcia wspinaczkowe na sztucznej ścianie o najniższym poziomie trudności. Zajęcia odbywają się z użyciem sprzętu do asekuracji. Dziecko podczas zajęć ma na sobie kask i uprząż wspinaczkową;

· Wspinaczka na skrzynki-zajęcia specjalistyczne prowadzone przez instruktorów. Uczestnicy przyczepieni do liny wspinają się na skrzynki budując jak najwyższą wieżę. Zajęcia są elementem edukacji nieformalnej typu outdoor. Zajęcia odbywają się przy użyciu specjalistycznego sprzętu do asekuracji.

· Wspólne robienie pizzy- uczniowie całą grupą sami przygotowują pizzę ( kroją składniki, wałkują ciasto), każdy ma wyznaczoną funkcję i jest odpowiedzialny za efekt końcowy - ) Zajęcia odbywają się pod okiem opiekunów i prowadzącego zajęcia.

 · Budowanie szałasów  – celem zajęć jest przede wszystkim praca w grupie oraz integracja. Budowanie wspólnego schronienia daje wiele radości i zabawy, a przebywania w lesie zdecydowanie ma pozytywny wpływ na każdegoJ

Zabawa gwarantowana!

Transport

Jeżeli szukają Państwo zaufanego transportu- polecamy wybór przewoźnika:

MAX USŁUGI AUTOKAROWE
tel. 692234422
www.maxbus.eu

Szkoła Aktywnego Wypoczynku „FRAJDA” ma swoją siedzibę w Czarnocinie nad Zalewem Szczecińskim.

Dysponujemy obiektem o 100 miejscach noclegowych, pięknie położonym na granicy lasu i zakończeniu drogi dojazdowej. Obiekt jest usytuowany 200m od plaży, gdzie ogromna mielizna ciągnąca się wzdłuż brzegu umożliwia bezpieczne zajęcia w wodzie nawet z dziećmi słabo pływającymi.

Obiekt znajduje się na terenie ogrodzonym i strzeżonym. Jest to obiekt całoroczny o standardzie przystosowanym do potrzeb wypoczynku dzieci i młodzieży.

Na terenie obiektu znajdują się boisko do siatkówki plażowej, asfaltowe boisko do koszykówki, w pobliżu boisko trawiaste do piłki nożnej, ścianka wspinaczkowa o wysokości 12 m do zajęć wspinaczkowych oraz mini-ścianka treningowa.

Pokoje od 2 do 8-osobowych, łazienki i prysznice na korytarzach, duża świetlica z kominkiem, salka lustrzana do zajęć muzycznych, teatralnych lub tanecznych, stołówka na 70 osób, salka wykładowa.