Rozwój. Edukacja. Outdoor.

DANCE& FUN (9-11lat)

TERMINY:
I TURNUS 26.06.2022- 08.07.2022 (niedziela- piątek) CENA 3570 zł 

OZNACZENIE DOSTĘPNOŚCI MIEJSC:
DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA
OSTATNIE WOLNE MIEJSCA
BRAK WOLNYCH MIEJSC

 

Oferta skierowywana do dzieci i młodzieży lubiących ruch i dobrą zabawę. Program łączący szalone i energetyczne zajęcia rytmiczne, taneczne i gimnastyczne. Frajdowe zabawy, energia i fantastyczna atmosfera poprzeplatane najnowszymi muzycznymi przebojami, ruchem, taneczną zabawą i wszelkimi formami tańca i zabawy. Sprawdź się i zobacz czy taniec to jest właśnie TO! Oferta stworzona z myślą o osobach, które czerpią przyjemność i radość z tańca i chciałyby rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku. 

Prowadzący warsztaty: Irmina Łachacz - -Absolwentka AWF, Szkół Artystycznych TOP-ART o specjalności Taniec, WSH na kierunku pedagogika tańca, Instruktor ZHP, tańca sportowego, aerobiku, gimnastyki i akrobatyki, pływania, Ukończyła kurs TOT Outdoor Education w Rumunii, Instruktor ZUMBA FITNESS i ZUMBA KIDS i KIDS JR., Pilates Level 1, Instruktor Salsation, ukończyła Trening Kobiet w ciąży i po porodzie, Zdrowy kręgosłup, Animator Czasu Wolnego. Wieloletni wychowawca SAW Frajda.

Cele:

-kreatywne zabawy z ruchem i ciałem

-zwiększenie świadomości własnego ciała, ogólnej sprawności i kondycji fizycznej

-pobudzenie kreatywności podczas pracy z teatrem cieni

-integracja

-dobra zabawa

W programie:

-poznanie technik tanecznych takich jak: taniec nowoczesny, ZUMBA, elementy hip-hopu

-doskonalenie umiejętności tanecznych

-praca z teatrem cieni

-tworzenie układów tanecznych

-pokazy taneczne

- 3h zajęć tanecznych z instruktorem

prev next

Zgodnie ze specjalizacją ośrodka „FRAJDA” w  naszych programach wykorzystujemy elementy zajęć typu „outdoor”

ZAJĘCIA OUTDOOROWE w skrócie:

współpraca, budowanie zespołu, kreatywne myślenie, poznanie własnych ograniczeń i możliwości, nauka wzajemnego szacunku,

wzmacnianie odwagi, budowanie zaufania, budowanie nowych nawyków m spędzania czasu na świeżym powietrzu

ZAJĘCIA REKREACYJNE w skrócie:

zabawy w kajakach na wyznaczonym akwenie, wycieczka żeglarska, wycieczki rowerowe po okolicy, wspólne pieczenie pizzy, noc pod namiotami, wspinaczka na ściance wspinaczkowej, zabawy linowe, zabawy na świeżym powietrzu, wycieczki katamaranem motorowym,...

WIECZORNE ATRAKCJE dla całej kolonii:

ognisko z kiełbaskami, wieczory filmowe jak w kinie, dyskoteki, karaoke, bum bum rurki, baśniogry, turnieje sportowe, mam talent, frajdolada.

CENA OBEJMUJE:

- wyżywienie 4 razy dziennie

- ubezpieczenie uczestnika

- opiekę pedagogiczną

- opiekę medyczną /całodobową/

Na zakończenie turnusu każdy uczestnik otrzymuje pamiątkową koszulkę firmową i pendrive ze zdjęciami z kolonii.ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek „Frajda” w Czarnocinie/ budynek murowany o standardzie turystycznym/

Na miejscu: stołówka, duża świetlica z kominkiem, sala lustrzana do zajęć muzyczno-teatralnych, pracownia plastyczna, sala warsztatowa

Rozległa mielizna Zalewu Szczecińskiego, 70 km od Szczecina, 200 m od urokliwej plaży.

TERMINY:
I TURNUS 26.06.2022- 08.07.2022 (niedziela- piątek) CENA 3570 zł

Formularz zgłoszeniowy na LATO 2022

Skontaktuj się z nami

UWAGA!

Turnusy I, II, III, IV rozpoczynamy w NIEDZIELĘ o 18:30, a kończymy w PIĄTEK godz.16:30

Turnus V rozpoczynamy w NIEDZIELĘ o 18:30 i kończymy w NIEDZIELĘ o godz.16:30

Szczegółowe informacje o godz. dowozu uczestników otrzymają państwo drogą mailową oraz w wiadomości SMS przed rozpoczęciem turnusu

___________________________________________________________________________

Telefony komórkowe są całkowicie zbyteczne, szczególnie dla młodszych dzieci.

W miarę możliwości prosimy wszystkich uczestników o pozostawienie telefonów w domach. Chcemy uniknąć oglądania treści na stronach internetowych, nagrywania i publikowania zdjęć i filmików, jak również stresu związanego z brakiem zasięgu (dzieci denerwują się, że mama właśnie teraz dzwoni, a ja nie mam zasięgu). Zachęcamy do korzystania z kontaktu pod numerami podanymi na stronie.

 

Dzieci nie potrzebują mieć ze sobą żadnych pieniędzy, nawet drobnych.

W związku z sytuacją epidemiologiczną  nie uruchamiamy sklepiku,  a do sklepu w wiosce nie będziemy chodzili z uwagi na obce osoby przebywające w/pod sklepem. Dzieci otrzymują codziennie podwieczorki głównie w formie owoców , a brak słodyczy wpłynie pozytywnie na ich zdrowie, skupienie, oraz sen.

 

Prosimy nie zaopatrywać dzieci w słodycze , chipsy, żelki itp. Nie będziemy mogli zagwarantować reglamentowania spożywania słodyczy , a co za tym idzie problemów z brzuchami itp. Chcielibyśmy maksymalnie wyeliminować czynniki zewnętrzne, które mogą wpłynąć na samopoczucie dzieci. Liczymy w tym względzie na wytłumaczenie uczestnikowi dlaczego taka sytuacja będzie miała miejsce.

 

Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy pendrive ze zdjęciami z wakacji lub dostęp do zdjęć „w chmurze”.

 

DOJAZD WŁASNY- od roku 2020 nie prowadzimy transportu zorganizowanego

 

ODWIEDZINY- zgodnie z wytycznymi dot. organizacji kolonii w czasach koronawirusa- odwiedziny nie są zalecane.

 

W przypadku konieczności wizyty (dowiezienie leków stałych, wyjątkowe przypadki odwiedzin do stęsknionego dziecka) prosimy o kontakt z kierownikiem kolonii. Zorganizujemy stanowisko na zewnątrz. Nie wyrażamy zgody na zabieranie dzieci i przywożenie w trakcie kolonii np. nad morze czy do sklepu- jeśli taka sytuacja się wydarzy nie będziemy mogli przyjąć uczestnika ponownie. Prosimy o zrozumienie obecnej sytuacji. Chcielibyśmy, aby nasi uczestnicy zachowali zdrowie podczas całego turnusu kolonijnego.

 

Dziękujemy za dobrnięcie do końca :)

Pozdrawiamy,
Zespół Frajdy