Rozwój. Edukacja. Outdoor.

TANIEC WSPÓŁCZESNY & WINDSURFING (13-17lat)

TERMINY:
III TURNUS 24.07.2022- 05.08.2022 (niedziela- piątek) CENA 3570 zł 

OZNACZENIE DOSTĘPNOŚCI MIEJSC:
DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA
OSTATNIE WOLNE MIEJSCA
BRAK WOLNYCH MIEJSC

 

Oferta stworzona z myślą o osobach lubiących spędzać zarówno czas na sali tanecznej, jak i na wodzie. Dla wszystkich, którzy czerpią przyjemność i radość z tańca i chcieliby rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku. Warsztaty taneczne pozwolą odkryć tajniki tańca współczesnego, a także zwiększyć świadomość własnego ciała. Zwieńczeniem pracy będzie pokaz taneczny dla całej kolonii.

Taniec współczesny – taniec oparty na idei baletu , jednak pozbawiony jego sztywnych zasad. To znaczy, że nie ma ograniczeń tak, jak w balecie. Tancerz ma ogromną dowolność w kreowaniu ruchu, wykorzystywany jest tu ciężar ciała, grawitacja, oddech, swingi itp.

Jeśli taniec to Twoja pasja, chciałabyś rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku, zmierzyć się z choreografią i odkryć tajniki tańca współczesnego, a także zwiększyć świadomość własnego ciała - to idealna oferta dla Ciebie

Zajęcia oparte będą na naturalnych ruchach, zabawie z ciężarem, grawitacją, oddechem, przy wykorzystaniu podłogi jako partnera w tańcu. Warsztaty wsparte będą improwizacjami, pozwalającymi wyzwolić naturalny potencjał. Podążanie za impulsem, muzyką, wyobraźnią, partnerem otwierają nowe przestrzenie i kreuje nową rzeczywistość. Choreografią opowiemy piękne historie z wykorzystaniem m.in. technik release, flor-work, improwizacją, swingów oraz izolacji.

Warsztaty zakończone się pokazem tanecznym dla całej kolonii.

Prowadząca:

ELIZA HOŁUBOWSKA - zawodowy tancerz, instruktor, choreograf, mgr animacji społeczno- kulturalnej, fizjoterapeuta, wykładowca Zespołu Szkól Artystycznych TOP-ART i Studiów Podyplomowych na kierunku Pedagogika Tańca w Szczecinie, juror i instruktor na festiwalach tanecznych. 

Od 2005r. instruktor i choreograf w Teatrze Tańca EGO VU. Jako tancerz i choreograf współpracuje także z Teatrem KANA w Szczecinie i Ośrodkiem Działań Twórczych - Zamek Broellin w Niemczech. 

Jest twórcą ruchu do spektakli teatralnych. Od 2010 r. na stałe współpracuje jako tancerka i choreograf z Teatrem Uckermärkische Bühnen w Schwedt w Niemczech.

W programie:

- zajęcia warsztatowe z zawodowym tancerzem i choreografem

- improwizacja, ćwiczenia z ciężarem ciała, grawitacją i oddechem

- tworzenie choreografii

- ćwiczenia na izolacje w ciele, swingi

 

SZKOLENIE WINDSURFINGOWE:

- zasady bezpieczeństwa na wodzie

-teoria i technika żeglowania

-start z półwiatru

- sterowanie deską

-uproszczony zwrot na wiatr

- żeglowanie kursami

-1,5h zajęć z instruktorem

prev next

Zgodnie ze specjalizacją ośrodka „FRAJDA” w  naszych programach wykorzystujemy elementy zajęć typu „outdoor”

ZAJĘCIA OUTDOOROWE w skrócie:

współpraca, budowanie zespołu, kreatywne myślenie, poznanie własnych ograniczeń i możliwości, nauka wzajemnego szacunku,

wzmacnianie odwagi, budowanie zaufania, budowanie nowych nawyków m spędzania czasu na świeżym powietrzu

ZAJĘCIA REKREACYJNE w skrócie:

zabawy w kajakach na wyznaczonym akwenie, wycieczka żeglarska, wycieczki rowerowe po okolicy, wspólne pieczenie pizzy, noc pod namiotami, wspinaczka na ściance wspinaczkowej, zabawy linowe, zabawy na świeżym powietrzu, wycieczki katamaranem motorowym,...

WIECZORNE ATRAKCJE dla całej kolonii:

ognisko z kiełbaskami, wieczory filmowe jak w kinie, dyskoteki, karaoke, bum bum rurki, baśniogry, turnieje sportowe, mam talent, frajdolada, ...CENA OBEJMUJE:

- wyżywienie 4 razy dziennie

- ubezpieczenie uczestnika

- opiekę pedagogiczną

- opiekę medyczną /całodobową/

Na zakończenie turnusu każdy uczestnik otrzymuje pamiątkową koszulkę firmową i pendrive ze zdjęciami z kolonii.ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek „Frajda” w Czarnocinie/ budynek murowany o standardzie turystycznym/

Na miejscu: stołówka, duża świetlica z kominkiem, sala lustrzana do zajęć muzyczno-teatralnych, pracownia plastyczna, sala warsztatowa

Rozległa mielizna Zalewu Szczecińskiego, 70 km od Szczecina, 200 m od urokliwej plaży.

TERMINY:
III TURNUS 24.07.2022- 05.08.2022 (niedziela- piątek) CENA 3570 zł

Formularz zgłoszeniowy na LATO 2022

Skontaktuj się z nami

UWAGA!

Turnusy I, II, III, IV rozpoczynamy w NIEDZIELĘ o 18:30, a kończymy w PIĄTEK godz.16:30

Turnus V rozpoczynamy w NIEDZIELĘ o 18:30 i kończymy w NIEDZIELĘ o godz.16:30

Szczegółowe informacje o godz. dowozu uczestników otrzymają państwo drogą mailową oraz w wiadomości SMS przed rozpoczęciem turnusu

___________________________________________________________________________

Telefony komórkowe są całkowicie zbyteczne, szczególnie dla młodszych dzieci.

W miarę możliwości prosimy wszystkich uczestników o pozostawienie telefonów w domach. Chcemy uniknąć oglądania treści na stronach internetowych, nagrywania i publikowania zdjęć i filmików, jak również stresu związanego z brakiem zasięgu (dzieci denerwują się, że mama właśnie teraz dzwoni, a ja nie mam zasięgu). Zachęcamy do korzystania z kontaktu pod numerami podanymi na stronie.

 

Dzieci nie potrzebują mieć ze sobą żadnych pieniędzy, nawet drobnych.

W związku z sytuacją epidemiologiczną  nie uruchamiamy sklepiku,  a do sklepu w wiosce nie będziemy chodzili z uwagi na obce osoby przebywające w/pod sklepem. Dzieci otrzymują codziennie podwieczorki głównie w formie owoców , a brak słodyczy wpłynie pozytywnie na ich zdrowie, skupienie, oraz sen.

 

Prosimy nie zaopatrywać dzieci w słodycze , chipsy, żelki itp. Nie będziemy mogli zagwarantować reglamentowania spożywania słodyczy , a co za tym idzie problemów z brzuchami itp. Chcielibyśmy maksymalnie wyeliminować czynniki zewnętrzne, które mogą wpłynąć na samopoczucie dzieci. Liczymy w tym względzie na wytłumaczenie uczestnikowi dlaczego taka sytuacja będzie miała miejsce.

 

Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy pendrive ze zdjęciami z wakacji lub dostęp do zdjęć „w chmurze”.

 

DOJAZD WŁASNY- od roku 2020 nie prowadzimy transportu zorganizowanego

 

ODWIEDZINY- zgodnie z wytycznymi dot. organizacji kolonii w czasach koronawirusa- odwiedziny nie są zalecane.

 

W przypadku konieczności wizyty (dowiezienie leków stałych, wyjątkowe przypadki odwiedzin do stęsknionego dziecka) prosimy o kontakt z kierownikiem kolonii. Zorganizujemy stanowisko na zewnątrz. Nie wyrażamy zgody na zabieranie dzieci i przywożenie w trakcie kolonii np. nad morze czy do sklepu- jeśli taka sytuacja się wydarzy nie będziemy mogli przyjąć uczestnika ponownie. Prosimy o zrozumienie obecnej sytuacji. Chcielibyśmy, aby nasi uczestnicy zachowali zdrowie podczas całego turnusu kolonijnego.

 

Dziękujemy za dobrnięcie do końca :)

Pozdrawiamy,
Zespół Frajdy