Rozwój. Edukacja. Outdoor.
prev next

TERMINY:
I TURNUS 28.06.2020- 10.07.2020 (niedziela- piątek)
II TURNUS 12.07.2020- 24.07.2020 (niedziela- piątek)
III TURNUS 26.07.2020- 07.08.2020 (niedziela- piątek)
IV TURNUS 09.08.2020- 21.08.2020 (niedziela- piątek)
V TURNUS  22.08.2020- 30.08.2020 (sobota- niedziela) TYGODNIOWY!
IV + V TURNUS 
09.08.2020 -30.08.2020 (niedziela- niedziela) 3-TYGODNIOWY!Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą kolonii letnich 2020 w Czarnocinie.
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Państwa pociech następujące frajdowe propozycje:

 Czy 6 letni maluch może wyjechać na wakacje bez rodziców?
Wszystko zależy od charakteru dziecka i jego rozwoju emocjonalnego. 

Jeśli Państwa dziecko ma już doświadczenie związane z rozłąką z rodzicami i wiecie jak reaguje gdy nie ma najbliższych mu osób w pobliżu proponujemy bezpieczne i ciekawe zajęcia dla dzieci w kameralnej grupie. 


Aktywna i pełna wrażeń kolonia dla najmłodszych uczestników. Szczególnie polecany dla dzieci, które po raz pierwszy jadą na kolonie. Każdego dnia nasi podopieczni odkrywają  nowe sprawności, nabywają nowych umiejętności, uczą się samodzielności podróżując po różnych zakątkach świata. 

Każda sprawność to fantastyczna podróż w jedno miejsce na Ziemi i co najmniej jedna nowa umiejętność, świetna zabawa i powód do dumy. Przy pracy z młodszymi dziećmi poświęcamy więcej uwagi samodzielności, natomiast starsze dzieci motywujemy do aktywnego poznawania siebie i świata w grupowych i indywidualnych zadaniach.


Warsztaty artystyczne stworzone z myślą o „małych artystach”, których zainteresowania podążają w kierunku manualnych zdolności. Różnorodny wachlarz technik jakie będą wykorzystywane podczas całej kolonii będzie zachętą do kontynuacji najbardziej odpowiedniego „stylu” w jakim czuje się uczestnik.

Zależy nam aby każdy z uczestników mógł poznać wiele technik pracy artystycznej, zrealizował się twórczo, mógł odkryć drzemiący w sobie talent oraz potencjał.Obóz polecamy dzieciom, które czują windsurfingowy klimat, lubią plaże i słońce oraz aktywne formy spędzania czasu. To świetna propozycja dla najmłodszych dzieci w której łączymy świat zdobywania przygód i sprawności z pływaniem na desce. 

Frajdzik SURFER nie jest obozem sportowym i nie ma nic wspólnego z wyczynem. Nie obciążamy młodego organizmu treningami. Zachęcamy do poznania nowej dyscypliny przez: zabawę, przyjazne relacje z opiekunami i naukę w małej w grupie. Zajęcia na wodzie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów windsurfingu, zapalonych windsurferów, na co dzień pracujących z dziećmi i młodzieżą.


Oferta skierowana do wszystkich aktywnych, lubiących wodę dzieci zainteresowanych sportami wodnymi. Dlaczego wiatr i woda? Bo to one królują na obozie. Nasi instruktorzy dadzą uczestnikom możliwość  poznania obu sportów i spróbowania swoich sił w sportach wodnych. 

Po dwutygodniowym turnusie dzieci będą miały poczucie zdobycia nowych umiejętności i przygody, a w przyszłości chętnie  kontynuowały sporty wodne. Zajęcia specjalistyczne prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów windsurfingu oraz żeglarzy, dla których praca jest pasją i wiąże się z zamiłowaniem do wody oraz pracą z młodzieżą.


Obóz skierowany do młodych wilków morskich, którzy chcieliby poczuć wiatr w żaglach i nauczyć się samodzielnie żeglować. Podstawową ideą grupy żeglarskiej jest to by „być w rejsie nawet na lądzie”.
Przez 2 tygodnie uczestnicy tworzą załogę, a załoga to coś więcej niż grupa. Zdobywają frajdowe sprawności żeglarskie.

Grupa młodych żeglarzy liczy maksymalnie do 7 osób.

Cały turnus przygody z tym małym, przyjaznym instrumentem, który latem możemy spakować w każdy plecak i zabrać ze sobą w podróż! Warsztaty, na których pokażemy jak budować zarówno energiczny i efektowny akompaniament towarzyszący wspólnym śpiewom przy ognisku, jak i błyskotliwą solową partię instrumentalną. Program warsztatów obejmie również codzienne próby UkuBigband’u, oraz koncert finałowy, wykonany w połączeniu sił wszystkich chętnych uczestników Kolonii. Poziom materiału będzie dostosowany do wieku i poziomu zgłoszonych uczestników.


Obóz polecamy szczególnie tym, którzy czują windsurfingowy klimat, lubią plaże i słońce oraz odpowiada im formuła ambitnego szkolenia i dobrej zabawy.

Zajęcia na wodzie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów windsurfingu, zapalonych windsurferów na co dzień pracujących z dziećmi i młodzieżą.
Grupa liczy do 15 osób. 


Oferta polecana szczególnie tym, którzy nastawieni są na windsurfingowy klimat oraz bliskość z naturą. Dla wszystkich osób lubiących słońce i plażę, dobrą zabawę oraz  czerpiących przyjemność z obozownictwa- rozpalania ognia, budowania schronień, wspólnego gotowania i podziwiania zachodów słońca przy ognisku i pogaduchach z grupą.

Grupa liczy maksymalnie 15 osób.

Dla dzieci, które lubią muzykę, taniec i ruch. Zajęcia obejmują lekcje rytmiki, zabaw muzycznych i rozwijają inwencję twórczą. Zajęcia prowadzone są na sali z lustrami co ma duże znaczenie w poprawie sylwetki, nauczaniu poprawności i estetyki ruchu.  Zależy nam aby każdy z uczestników mógł poznać wiele technik pracy, mógł odkryć drzemiący w sobie talent oraz potencjał. Warsztaty taneczne prowadzone przez Irminę Łachacz - dyplomowanego pedagoga tańca, animatora kultury o specjalności taniec, instruktora tańca sportowego oraz ZUMBY. Zajęcia taneczne prowadzone są w małej grupie max do 12 os. Do zajęć wymagany jest strój sportowy oraz miękkie obuwie sportowe lub baletki.


Taniec nowoczesny i współczesny dla początkujących i średnio zaawansowanych połączony z nauką pływania na windsurfingu.  Dla osób lubiących ruch i dobrą zabawę. Obóz mix tance-deska jest połączeniem tańca oraz nauki pływania na windsurfingu. Warsztaty taneczne prowadzone przez Irminę Łachacz - dyplomowanego pedagoga tańca, animatora kultury o specjalności taniec, instruktora tańca sportowego oraz ZUMBY. Zajęcia na wodzie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów windsurfingu.


Kolonia konna dla miłośników jazdy konnej, zarówno dla osób mających doświadczenie w jeździe konnej jak i dla początkujących małych „koniarzy”.

Zajęcia jazdy konnej prowadzą doświadczeni Instruktorzy, którzy wiedzą jak efektywnie połączyć naukę z zabawą- w bezpieczny i przyjemny sposób. Grupa liczy maksymalnie 15 osób.

TERMINY:
I TURNUS 28.06.2020- 10.07.2020 (niedziela- piątek)
II TURNUS 12.07.2020- 24.07.2020  (niedziela- piątek)
III TURNUS 26.07.2020- 07.08.2020  (niedziela- piątek)
IV TURNUS 09.08.2020- 21.08.2020  (niedziela- piątek)
V TURNUS  22.08.2020- 30.08.2020  (sobota- niedziela) TYGODNIOWY!
IV + V TURNUS 
09.08.2020 -30.08.2020 (niedziela- niedziela) 3-TYGODNIOWY!