Rozwój. Edukacja. Outdoor.

DANCE&FUN (9-12 lat)

TERMINY:
IV TURNUS 09.08.2020- 21.08.2020 CENA 2860 zł 

OZNACZENIE DOSTĘPNOŚCI MIEJSC:
DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA
OSTATNIE WOLNE MIEJSCA
BRAK WOLNYCH MIEJSC

 

Dla dzieci, które lubią muzykę, taniec i ruch. Zajęcia obejmują lekcje rytmiki, zabaw muzycznych i rozwijają inwencję twórczą. Zajęcia prowadzone są na sali z lustrami co ma duże znaczenie w poprawie sylwetki, nauczaniu poprawności i estetyki ruchu. Zależy nam aby każdy z uczestników mógł poznać wiele technik pracy, mógł odkryć drzemiący w sobie talent oraz potencjał. Warsztaty taneczne prowadzone przez Irminę Łachacz - dyplomowanego pedagoga tańca, animatora kultury o specjalności taniec, instruktora tańca sportowego oraz ZUMBY. Zajęcia taneczne prowadzone są w małej grupie max do 12 os. Do zajęć wymagany jest strój sportowy oraz miękkie obuwie sportowe lub baletki.

Cele szkolenia:

Kreatywna zabawa ruchem i ciałem, zwiększenie świadomości własnego ciała, ogólnej sprawności i kondycji fizycznej,

pobudzenie kreatywności podczas pracy metodą teatru cieni oraz tworzenie własnych układów tanecznych,integracja, dobra zabawa.

Program zajęć tanecznych:

poznanie technik tanecznych tj. taniec nowoczesny, modern jazz, ZUMBA, elementy hip-hopu, doskonalenie umiejętności tanecznych, praca z teatrem cieni, tworzenie układów tanecznych, pokazy taneczne. Zajęcia taneczne prowadzone są w grupach do max 12 osób w sali tanecznej wyposażonej w lustra i parkiet. Do zajęć tanecznych wymagany jest strój sportowy oraz miękkie obuwie sportowe lub baletki

prev next

Zgodnie ze specjalizacją ośrodka „FRAJDA” w  naszych programach wykorzystujemy elementy zajęć typu „outdoor”

ZAJĘCIA OUTDOOROWE w skrócie:

współpraca, budowanie zespołu, kreatywne myślenie, poznanie własnych ograniczeń i możliwości, nauka wzajemnego szacunku,

wzmacnianie odwagi, budowanie zaufania, budowanie nowych nawyków m spędzania czasu na świeżym powietrzu

ZAJĘCIA REKREACYJNE w skrócie:

zabawy w kajakach na wyznaczonym akwenie, wycieczka żeglarska, wycieczki rowerowe po okolicy, wspólne pieczenie pizzy, noc pod namiotami, wspinaczka na ściance wspinaczkowej, zabawy linowe, zabawy na świeżym powietrzu, wycieczki katamaranem motorowym,...

WIECZORNE ATRAKCJE dla całej kolonii:

ognisko z kiełbaskami, wieczory filmowe jak w kinie, dyskoteki, karaoke, bum bum rurki, baśniogry, turnieje sportowe, mam talent, frajdolada, ...CENA OBEJMUJE:

- wyżywienie 4 razy dziennie

- ubezpieczenie uczestnika

- opiekę pedagogiczną

- opiekę medyczną /całodobową/

Na zakończenie turnusu każdy uczestnik otrzymuje pamiątkową koszulkę firmową i pendrive ze zdjęciami z kolonii.ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek „Frajda” w Czarnocinie/ budynek murowany o standardzie turystycznym/

Na miejscu: stołówka, duża świetlica z kominkiem, sala lustrzana do zajęć muzyczno-teatralnych, pracownia plastyczna, sala warsztatowa

Rozległa mielizna Zalewu Szczecińskiego, 70 km od Szczecina, 200 m od urokliwej plaży.


Każdy z turnusów rozpoczynamy kolacją o godzinie 18:30/19:00, kończymy obiadem o godzinie 13:30/14:00.

Formularz zgłoszeniowy na LATO 2020

Skontaktuj się z nami

UWAGA!!!

Pobyt rozpoczynamy w niedzielę od godziny 18:00 (zaczynamy kolacją), a kończymy w piątek o godzinie 17:00 (po obiedzie). Dzieci można odbierać do godziny 18:00. W tym czasie dzieci są pod naszą opieką.


Telefony komórkowe są całkowicie zbyteczne, szczególnie dla młodszych dzieci.

Oto kilka argumentów, które wg naszego doświadczenia przemawiają za pozostawieniem telefonu komórkowego w domu:

Nie mamy tutaj dobrego zasięgu w żadnej sieci. Telefony zabierają dziecku uwagę i czas jaki mogą poświęcić na zabawę, mogą ulec uszkodzeniu, trzeba pamiętać aby je ładować, wywołują panikę u rodziców kiedy dziecko zajęte zabawą nie odbiera telefonu.

Dla rodziców dostępne są dwa numery telefonów, pod które zawsze można zadzwonić, zasięgnąć szczegółowej informacji lub poprosić dziecko do telefonu.

Prosimy nie dzwonić po godz.19:00. Dzieci po całym dniu atrakcji są zmęczone i wieczorem szczególnie potrzebują naszej uwagi. W razie sytuacji trudnych i wyjątkowych pozostajemy zawsze w kontakcie z Rodzicem.

NOWOŚĆ! Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy pen drive ze zdjęciami z wakacji.


DOJAZD:

Możliwy dojazd linią Emilbus pod opieką naszego wychowawcy. Koszt dodatkowy 13zł/os w jedną stronę.

Godzina zostanie ustalona po ustaleniu osób chętnych do skorzystania z transportu.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.